Fantezi Türkiye Lig (FTL) Sadakat Sistemi Genel Kullanım Şart Ve Koşulları

Fantezi Türkiye Lig (FTL) Sadakat Sistemi GENEL KULLANIM ŞART VE KOŞULLARI

  1. Fantezi Türkiye Lig (Bundan böyle FTL olarak anılacaktır.) sadakat sistemi, ALL R Yazılım Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi’ne (bundan böyle ALL R Yazılım olarak anılacaktır.) ait bir sistem olup, FTL uygulama oyuncuları, kullanıcı olarak sistemden faydalanır.

  2. FTL sadakat sistemine giriş için FTL oyuncusu olmak yeterlidir. ALL R Yazılım, FTL sadakat sistemine giriş için, oyuncularından hiçbir şekilde ücret talep etmeyecektir.

  3. FTL sadakat sistemi indirim tutarlarının, nerelerde kullanılabileceği ile kullanılacak marka ya da şirketlerin giriş linklerini, FTL uygulamasından oyuncular ulaşabileceklerdir.

  4. FTL uygulaması ile FTL oyununu oynayan oyuncuların, oyundan kazandıkları puanlarının bir kısmı FTL sadakat sistemine, indirim tutarı olarak aktarılır. FTL sadakat sistemine aktarılacak indirim tutarlarının miktarını ve kullanım süresini ALL R Yazılım belirler.

  5. FTL sadakat sistemi indirim tutarları, sadece ALL R Yazılım tarafından anlaşmalı markalarda ya da mağazalarda ve/veya online alışverişlerde geçerlidir. İndirim tutarları hiçbir şekilde nakite çevrilemez, sadece mal ve/veya hizmet alımlarında indirim olarak kullanılır.

  6. FTL sadakat sistemi indirim tutarlarının, kullanım miktarları, markadan markaya, üründen ürüne, hizmetten hizmete farklılıklar gösterebilir. ALL R Yazılım, bu konuda tek belirleyici şirkettir.

  7. ALL R Yazılım, gerekli gördüğü taktirde, FTL sadakat sistemini tamamen ya da kısmen ya da oyuncuya göre iptal edebilir. İndirim tutarlarını tamamen kaldırabilir ya da yok sayabilir.

  8. FTL sadakat sistemi indirim tutarı kullanılarak satın alınan bir ürün ve/veya hizmet için satın alımı yapılan, ALL R Yazılım anlaşmalı şirketin/mağazanın genel kullanım ve ürün iade şartları geçerli olacaktır. ALL R Yazılım, satın alınacak ürün ve/veya hizmetler ile ilgili hiçbir mesuliyet kabul etmez.

  9. ALL R Yazılım, burada geçen FTL sadakat sistemi genel kullanım şart ve koşullarını dilediği zaman değiştirme ve/veya yeni maddeler ekleme hakkını saklı tutar.

Partnerler